Rendership

Malzeme, Bilgiler ve  İş Akışı Analizi

Siparişinizi verdikten sonra, görev ve görselleştirme konseptini oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Bize gönderdiğiniz tüm verileri inceliyoruz. Bilgi ne kadar ayrıntılı olursa, projenizi o kadar verimli bir şekilde uygulayabiliriz. Bu veriler mevcut görselleştirmeleri, CAD dosyalarını, çizimleri, eskizleri, referansları ve/veya kavramları içerebilir. Eksik bilgiler konusunda sizinle birlikte çalışır ve buna göre bir program oluştururuz. Tipik olarak, projenizi tamamlamamız bir gün ile bir hafta arasında sürer.

İsteklerinizi, fikirlerinizi ve tercihlerinizi tam olarak öğrenmek için çok zaman ve çaba harcıyoruz. Bu nedenle, tüm ayrıntıları mümkün olduğunca tam olarak netleştirmenizi öneririz.

Ürünün 3D Modellenmesi ve Onay

Görselleştirilecek nesnenin detaylı 3D modelini oluşturuyoruz.

 Daha sonra seçim için size birkaç perspektif göndereceğiz. Bunlar, dokusuz beyaz bir model olarak veya 3D modelin ekran görüntüsü olarak teslim edilecektir. 

Teslimler firmanız için oluşturulmuş bir WeTransfer portal sayfasından yapılacak. Bu portal aynı zamanda gönderilere yorum yapmanıza ve onay vermenize olanak veriyor.

Bu adım, görselleştirilecek sahneyi ve kamera perspektiflerini tanımlamaya ve üzerinde anlaşmaya hizmet eder. Sizi sürece en iyi şekilde dahil edebilmek için bu noktada görüş açısı ve görüntü detayları ile ilgili düzeltme, istek ve önerilerde bulunabilirsiniz. 

Geri bildiriminizden sonra, 2K piksel çözünürlüğe sahip ilk fotogerçekçi önizlemeyi oluşturuyoruz.

Önizleme

Proje son haline geliyor.

Şimdi 3D modele istediğiniz malzemeleri, dokuları ve ışık kaynaklarını ekliyoruz ve size detaylı ön izleme sunuyoruz. Bunlar zaten bitmiş görselleştirmenizin etkisinin çok büyük bir bölümünü oluşturuyor.

Son yorumlarınızı aldıktan sonra, düzeltme talebi yoksa projeyi son hali için ayarlıyoruz.

Nihai Görseller ve Teslimat

Size iletilen firma portalınızın linkine tıklayarak dosyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Son olarak bitmiş görselleştirmeyi yüksek çözünürlükte sunuyoruz. Ürününüz için sipariş verdiğiniz tüm görseller portal sayfanızda en az 2 yıl boyunca kalacaktır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden tekrar tekrar görüntüleyebilir veya indirebilirisiniz.