Rendership

Rendership'te 3D ürün görselleştirme: Paranızın karşılığında müthiş değer

Rendership ile projelerinizi benzersiz, yenilikçi ve çağdaş bir şekilde sunun. Konseptlerinizin esneklikten ödün vermeden en üst düzeyde tasarım çeşitliliğine sahip olmasını sağlıyoruz. Ve tam olarak istediğinizi elde etmenizi sağlayan değişken fiyatlandırma modeli sunuyoruz.

3 boyutlu görselleştirmeleri çeşitli şekillerde uyguluyoruz ve birçok faktör maliyeti etkiliyor. En önemli faktörlerden biri, bir ürünün ne kadar detaya sahip olduğudur. Ayrıntı düzeyi ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla zaman ve çaba harcamamız gerekir. 3D ürün modelleme fiyatları, 3d ürün görselleştirme fiyatları ve 3d ürün animasyon fiyatları talep üzerine ayrı ayrı temin edilebilir ve siparişinize ve gereksinimlerinize göre özelleştirilir.

Esnek fiyatlandırma

Gerçek görünen karmaşık bağlamlar, uzamsal yapılar, foto-gerçekçi malzemeler, ışık ve gölge  ile renderler oluşturarak ürünlerinizin dijital kopyalarını kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu süreç için Rendership farklı fiyatlandıma kategorileri sunuyor.

  • Yalnızca 3D modelleme
  • Yalnıca 3D görselleştirme
  • Yalnızca  3D animasyon
  • Yalnızca render

Benzer ürünleriniz için daha az ödeyin

Kendi geliştirdiğimiz bir yazılım sayesinde modellediğimiz tüm ürünleri ve hatta sahneleri kodluyoruz. Başka bir ürününüzde aynı bileşenler varsa ve tekrar modellenme ihtiyacı yoksa kazandığımız vakti indirim olarak size yansıtırız. 

Fiyat, bize önceden verdiğiniz fikir ve özelliklere dayanmaktadır. Bu, ürünün iç ve dış görünümleri içerip içermeyeceği gibi ihtiyaç duyduğunuz görselleştirme türünü içerir. Ayrıca ürününüzün kullanım amacını da dikkate alıyoruz. Ne kadar fazla ayrıntıya sahip olursak, görselleştirmeniz o kadar kişiselleşir. Renderlerin seri olarak hazırlanabildiği durumlar varsa veya bize kullanılabilir 3 boyutlu modeller sağlarsanız, size memnuniyetle indirimler yaparız.

Ödeme Yöntemleri

Kredi Kartı veya Banka Kartı

PayTR online güvenli ödeme yöntemi ile kredi kartına 12 aya kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Banka Havalesi/EFT

Gönderdiğimiz sipariş bağlantısını onayladığınızda karşınıza çıkan banka hesaplarımızdan dilediğinize havale/eft yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz gönderebilirsiniz.

Kampanyalar