Rendership

Bir ürün geliştirdiniz ve pahalı bir fotoğraf çekiminden tasarruf mu etmek istiyorsunuz? 

Müşterilerinizin ürününüz lehinde karar vermesi için, ürününüzün vizyonunu, sadece çizimlerde olsa bile mükemmel formunda görselleştirebiliriz.

Ürün: Pvc Doğrama-Sahne Pvc Doğrama firması için 3D modellenmiştir.

Rendership.com 3D ürün görselleştirme ve modelleme hizmetleri sunar. 

İster karakalem fikirlerin ister CAD projen olsun. 

Rendership.com çizer, 3 boyutlu modeller, renklendirir, ışıklandırır ve sunuma hazır hale getirir.

Proje sayfanda Rendership sanatçılarıyla ister 1e1 ister ekibinle çalış.

Rendership sanatçıları tarafından modellenmiş ve render alınmış bazı ürün görselleri

3D görselleştirme, ürün satışı üzerinde olumlu etkiler doğurması beklenen yaklaşımlardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Tüketicinin görsel manada tatmin olmasını sağlayan bu çözüm somutlaştırma özelliği sayesinde satın alınmak istenen ürüne dair bütün detayların ön plana çıkmasını sağlar. Ürün satışları konusunda son yılların en çok kullanılan pazarlama tekniği 3D görselleştirme sayesinde ne tür etkiler ortaya çıkacağına daha yakından bir göz atmalısınız!

Ürün: Metal Ayaklı Mermer Masa-Sahne ve masa Mobilya firması için 3D modellenmiştir. Her alternatif için aynı sahne kullanılmıştır.

3D Ürün Görselleştirme Satışa Nasıl Etki Eder?

Tüketicilerin alışveriş kararlarını etkileyen en önemli konulardan bir tanesi görselliktir. Çünkü görsellik doğru bir şekilde sunulmadığında ürüne yönelik güven duygusu oluşmaz. Böylece alternatifler üzerinde değerlendirmeler gerçekleşir. Böylece görsel sunuş ne kadar kaliteli olursa satışa dönüşen pazarlama faaliyetleri de o denli fazla olacaktır. Farklı kanallar aracılığıyla paylaşılan 3D görselleştirmelerin aşağıda sıralanan avantajları ürün satışlarını doğrudan doğruya etkiler.

Ürüne Dair Detayları Öne Çıkarır

3D görselleştirme, ürünün bütün detaylarını yansıtmayı başarırken gerçekçi bir görsellik sunması sayesinde satışları olumlu etkiler. Bu sayede dekoratif bir üründen bir takıya kadar her alanda tasarım kusursuzlaşır. Bununla birlikte 3D görselleştirme sayesinde tüketicinin merak ettiği her detayı görmesi mümkün olur. Bu da ürünle alakalı soru işaretlerini ortadan kaldırarak satışa yönelmeyi kolaylaştırır.

Ürün: Sineklik-Sahne ve sineklik 3D modellenmiştir. Sahne sineklik firması için özel modellenmiştir.

Ürün Kişiselleştirmeyi Mümkün Kılar

3D görselleştirme ürüne dair her detayı yansıtmak kadar ürün kişiselleştirme imkânı da sunar. Böylece ürünü kullanmadan önce ürüne dair fikir sahibi olunur. Ürünü kullanım alanına entegre etmek kolaylaşır. Görselliğin sağlayacağı bakış açısı sayesinde daha küçük ya da daha büyük tasarımlar tercih edilebilir. Bu sayede satın alma öncesindeki ‘acabalar’ giderilerek satışın kolaylaştırılması sağlanır.

Ürün: Mermer Sehpa-Sahne ve sehpa Mobilya firması için 3D modellenmiştir.

Renk Seçeneklerinin Üründeki Duruşunu Yansıtır

Tüketiciler tarafından ürünün farklı renk ya da tasarımlarla satın alınması arzu edilir. Bununla birlikte somutlaştırma önemli bir alternatif olarak düşünülmektedir. 3D görselleştirme ile somut çözümler üzerinden değerlendirme yapmak çok daha avantajlıdır.

3D görselleştirmenin satış ve pazarlama üzerindeki etkisi kalite bağlamında ciddi dönüşümleri beraberinde getirir. Bu nedenle de bir marka ya da işletme için 3 boyutlu görselleştirme kullanmak rakiplere karşı avantaj elde etmeyi de sağlar.

Şimdi ücretsiz dene. Rendership kalitesinden emin ol.

İster karakalem fikirlerin, ister ürün fotoğrafların, isterse teknik çizimin olsun. Rendership’ten hemen teklif al.

3D Ürün Animasyonu İçin Teklif İsteyin

Bizimle İletişime Geçin

Telefon: 0850 380 01 80

Whatsapp Destek Hattı: 0850 380 01 80

E-posta: bilgi@rendership.com

Teklif Al